با عضویت در خبرنامه هفتگی مرجع برند می توانید از آخرین اخبار و اطلاعات و جشنواره های فروش برندها مطلع شوید.

نام و نام خانوادگی
 

آدرس ایمیل
 

  
چهارشنبه 01 شهریور 1396 ساعت 5:11

معرفی مرجع برند


آشنایی با وب سایت مرجع برند

تاپ برندز مرجع برندامروزه برند تبدیل به یکی از با ارزش ترین دارایی های شرکتها شده است، بطوریکه در برآورد ارزش ویژه شرکتها، ارزش برند به عنوان یک عامل مهم در نظر گرفته می شود. این درجه اهمیت به موجب نقش بسیار حیاتی برند در انتخاب های خرید مشتریان از گروههای کالایی مختلف می‌باشد.
در این راستا موضوع وفاداری به برند از مهمترین موضوعات موردتوجه شرکتها می باشد و شرکتها همواره به دنبال راههایی برای کسب و جلب وفاداری مشتریان می باشند. یکی از مهمترین معیارهای وفاداری به برند، عامل یادآوری و بازآوری برند با گروه کالایی خاص می باشد که زمینه را برای خریدهای مجدد مشتریان فراهم می آورد.
مرجع برند به عنوان یک وب سایت تخصصی در زمینه معرفی برندهای محصولات مصرفی، قصد دارد تا زمینه خریدهای مبتنی بر برند را برای مشتریان فراهم آورد. این وب سایت با ایجاد محیطی جذاب، با کاربری بسیار آسان و سریع سعی دارد تا با یادآوری ذهنی اطلاعات برندهای معتبر در گروههای محصولات مصرفی، زمینه را برای انتخاب و خرید مشتریان از میان برندهای معتبر فراهم آورد.
آنچه در مرجع برند بر آن تاکید شده است ایجاد نمایشگاهی لوکس برای ارائه برندهای معتبر بازار، گروهبندی مناسب از کالاها، تاکید بر حضور برندهای معتبر در هر گروه کالایی و اطمینان از ارائه اطلاعات صحیح در مورد نمایندگان فروش برندها بوده است تا زمینه را برای پیوند بسیار سریع و دقیق مشتریان با برندهای محبوب شان فراهم آورد.


درباره شرکت فناوران نواندیش ویژن

شرکت فناوران نواندیش ویژن به عنوان مجری مرجع برند، یک شرکت تخصصی در زمینه بازاریابی و برندینگ شرکتها می باشد. رسالت این شرکت، بهره گیری از دانش و تجربه متخصصان بازاریابی و برندینگ از طریق استفاده از ابزارهای فناوری اطلاعات خصوصاً اینترنت، در جهت بازاریابی کارآمد برندها برای جامعه مشتریان می باشد.
این شرکت با تکیه بر ایده ها و تجربیات مدیران با سابقه خود و با دیدگاهی نوین در زمینه ارائه راهکارهای بازاریابی مبتنی بر فناوری به فعالیت می پردازد. مدیران و اعضای اصلی این شرکت عبارتند از:
محمد ناطق رئیس هیئت مدیره: دکتر محمد ناطق
دکترای مدیریت بازاریابی، مشاور و مدرس بازاریابی و برندینگ، با تجارب عملی در شرکتهای بزرگ فناوری اطلاعات، بازرگانی و امور آموزش و مشاوره بازاریابی
جعفر اسدی مدیرعامل: جعفر اسدی
فوق لیسانس مدیریت بازرگانی، مشاور و مدرس بازاریابی و بازرگانی، با تجارب عملی در شرکتهای فناوری اطلاعات
مهدی شیخی مدیر فنی سایت: مهندس مهدی شیخی
لیسانس کامپیوتر، سالها تجربه در توسعه و مدیریت پروِژه‌های تولید نرم افزارهای تحت وب در شرکتهای مطرح نرم افزاری

تلفن 88318320تلفن 88318320 پرداخت الکترونیکیپرداخت الکترونیکی ارتباط با ماارتباط با ما درخواست ثبت برند درخواست ثبت برند تبلیغات تبلیغات قوانین مرجع برند قوانین مرجع برند مزایای حضورمزایای حضور درباره مرجع برنددرباره مرجع برند صفحه اصلیصفحه اصلی